O nas

Odpowiedzią na Twoje potrzeby w zakresie ODO jest oferta naszej firmy!

ODO - OdoMax - Ochrona Danych Osobowych

Zapewniam kompleksową obsługę w zakresie ODO, w tym: przygotowania kompletnej dokumentacji, prowadzenia szkoleń pracowniczych, a nawet całkowitego przejęcia funkcji ABI. Aby móc w pełni profesjonalnie świadczyć usługi firmom, urzędom i jednostkom oświatowym, sama nieustannie jestem uczestnikiem licznych kursów i szkoleń. Zmieniające się przepisy prawa wymuszają stałą potrzebę edukacji. w 2016 roku, ukończyłam pierwsze w Poznaniu podyplomowe studia Administrator Bezpieczeństwa Informacji. Mam stały kontakt z dyplomowanymi wykładowcami, którzy systematycznie poszerzają moją wiedzę służąc swoim wsparciem i doświadczeniem.

Oczywiście najcenniejszą wiedzę zdobywa się poprzez własne działania i doświadczenia, rozwiązywanie na bieżąco pojawiających się zagadnień i problemów. Moja firma wspiera swoimi usługami jednostki o bardzo zróżnicowanych profilach działalności, dzięki czemu do tematyki ODO podchodzę bardzo szeroko, nie ograniczając się do wąskich zagadnień z jednej branży. W gronie moich klientów są jednostki oświatowe, firmy z branży transportowej, produkcyjno-handlowej praz placówki rekreacyjno-sportowe. Na co dzień spotykam się z ich problemami oraz wspieram ich w bieżącym funkcjonowaniu.

Jeśli chcesz rozwiązać problem szeroko pojętej Ochrony Danych Osobowych w swojej firmie, zapraszam do kontaktu.

ODOMAX
Sylwia Wątroba


Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij