Szkolenia

Szkolenia pracowników z zakresu ODO, to jedna z mocnych stron działalności naszej firmy.

Szkolenia ODO, ABI, PBI, IZSI - ODOMaxNasze szkolenia mają na celu przybliżenie ogólnych zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych. Przedstawiamy i omawiamy podstawowe terminy wynikające z Ustawy takie jak: dane osobowe zwykłe i wrażliwe, zbiory danych, przetwarzanie danych, itp. Zaznajamiamy z zakresem odpowiedzialności i obowiązkami Administratora Danych Osobowych (ADO) i Administratora Bezpieczeństwa Informacji (ABI).

Omawiamy dokumenty wewnętrzne firmy takie jak: Polityka Bezpieczeństwa Informacji (PBI) i Instrukcja Zarządzania Systemem Informatycznym (IZSI). Dążymy do tego, aby w ciekawy, atrakcyjny i przystępny sposób zainteresować słuchaczy tematyką ochrony danych osobowych. Omawiane zagadnienia popieramy przykładami z życia, często w odniesieniu do specyfiki działalności danego przedsiębiorstwa, dzięki czemu łatwiej trafiają one do odbiorcy. Uczestnicy warsztatów otrzymują certyfikaty ukończenia.

Podnoszenie świadomości wśród osób przetwarzających dane osobowe, to kluczowe działanie zwiększające bezpieczeństwo i ochronę tych danych w każdej jednostce.

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy i chciałbyś skorzystać z naszego szkolenia, napisz do nas już dziś.


Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij